Developed by JoomVision.com

DUYURU

DERNEĞİMİZİN AÇILIŞI  SAATİ 10:30, BİLGİNİZE.

Haberler

Salih Yön Atölyesi Ziyaretimiz

Salih YÖNHemşehrimiz Sayın Salih YÖN'ü atölyesinde ziyaret ettik.

Biz hergün çalışmayı, İbadet sayarız.
Oturur Şovelenin başına,Tuvalleri boyarız.
Malda mülkde yoktur gözümüz,
Hergün simit ile bile doyarız!...
Alev Güzey, Meral Çavuşoğlu Demiray, Orhan Havadar


 

Yeni Yıl Mesajı

Acısıyla, tatlısıyla, mutluluk ve mutsuzluklarıyla gecen bir yılımızı, geride bıraktık. Yeni yılımızın bizlere, barış, kardeşlik, sevgi, saygı, özgürlük ve hoşgörü hulasa gerçekten, insanca yaşayabileceğimiz, bu duyguyu en ince hazla hissedeceğimiz , bir yıl olması dileklerimle, tüm dost, arkadaş, sevdiklerimin, yeni yılını en içten duygularımla kutlarım.

 

Yeşilova'ya Toplu Konut

Belediyemiz Projeleri arasında olan Toplu Konut Proje çalışmalarımız  tamamlanmış olup, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanmıştır.

Burdur’un incisi, şirin ilçemiz Yeşilova’mızda Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 3+1 ve 2+1 olmak üzere toplam 212 adet konut yapılması planlanmaktadır.

Ev sahibi olma kolaylığı sağlayan, kaloriferli asansörlü konutlar, çevre düzenlemesi, sağlıklı altyapısıyla modern kentleşme olanağı sağlayan, Okul, Cami, Alış-veriş merkezi, çocuk oyun parkları, doğal park alanları, gençlerimizin boş zamanlarını değerlendirebileceği spor tesisleri, sosyal konutlar yapılacaktır.

Konutlar için kayıtlar Belediyemiz tarafından alınmaya başlanmış olup, Yeşilova’da ev sahibi olmak isteyen hemşehrilerimizin bilgi almak için Belediyemizi aramaları yeterli olacaktır.

Tüm hemşehrilerimizin Yeşilova'mızda ev sahibi olduklarını görmek dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Nuri ÖZBEK
Yeşilova

 

Burs Başvuruları Başlamıştır

Read moreDerneğimizin Üniversite öğrencilerine yönelik vermiş olduğu Burs başvuruları başlamıştır.

Derneğimize başvuran Ekonomik sıkıntı içerisinde olan Burdur'lu üniversite öğrencilerimize Yönetim Kurulumuzun kararı ile her ay düzenli olarak imkanlar elverdikçe Burs veriyoruz.

SON MÜRACAAT TARİHİ 30.09.2016

 

Devamını oku...

 

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE KEPEZ BELEDİYESİNİN RAMAZAN ŞENLİKLERİNDE DERNEĞİMİZİN KATILIMI

Read moreDerneğimiz Ramazan şenlikleri kapsamında,Kepez   Belediyesinin düzenlediği,Ramazan şenliklerine katılmış,Teke yöresi Türküleri,halk oyunlarını yöresel  sanatcılarımızla, Kepez halkına sunum yapmıştır.Bu temsil esnasında, Kepez Belediye başkanımız, sayın Hakan TÜTÜNCÜ beye, derneğimiz plaketi, dernek Başkanımız Celal HATİPOĞLU tarafından takdim edilmiştir.

 

Devamını oku...

 

Mesaj Ulaşmayan Üyelerimiz

Sayın Üyemiz: Aşağıda  isimleri yazılı üyelerimize  dernekten gönderdiğimiz bilgi mesajı ulaşmamaktadır.
Bu üyelerimizin derneğimize varsa yeni telefon numaralarını bildirmeleri,

Yönetim Kurulu

Devamını oku...

 

DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM;

Dernek yönetimimiz :30 Mayıs Cuma günü ANTALYA Muratpaşa camisinde ,SOMA şehitleri ve vefat eden dernek yönetici ve üyelerimiz için mevlit okutulmuştur. Aynı şekilde,aynı gün sabah saat 9.00 da başlayan,lokma dağıtma işlevimiz saat 16.00 ya kadar sürmüştür.

4000 ne yakın hemşehrimiz,bu hizmetten yararlanmıştır. Bu vesile ile Soma’da şehit düşen vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Ulusumuza dilerim, Cenabı Allah bu acıları  bir daha  yaşatmasın.

Diğer taraftan, daha önce  vefat eden, dernek yöneticisi ve üyelerimize de bu vesile ile Allah'tan rahmet,yakınlarına uzun ömür diliyor. Hemşehrilerimize yönetim kurulumuz adına saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Celal HATİPOĞLU
Antalya Burdurlular Dernek Başkanı

 

ANTALYA BURDURLULAR DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

Antalya Burdurlular Derneği Olağan Genel Kurulu 20 Nisan Pazar günü AKM Düden salonunda saat 10. 30'da yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Divana başkanlık eden Selahattin ÇİÇEK, açılış konuşması yaparak hemşehrilerini selamladı. Gündem saygı duruşu ardından İstiklal Marşı ile devam etti. Dernek Başkanı Lokman UYSAL, hemşehrilerine hoş geldin konuşması yaparak dernekte başkanlık görevini teslim etmeden önce ekibiyle yaptığı çalışmaları aktardı. Kendisine destek olan herkese bu anlamda teşekkürlerini sunan Lokman UYSAL, dernek adına  çok önemli atılımlarda bulunduğunu, yeni gelecek yönetimin de bu çizgiyi daha ileriye taşımasını temenni etti. Hemşehrilerin genelinden de takdir görerek konuşmasını bitirdi. Daha sonra Selahattin ÇİÇEK Denetim Kurulu raporunun ibra edilmesini istedi. Raporun ibrasından sonra yapılan seçimle.Yeni yönetim ve denetim kurulları oy birliğiyle seçildi. Dilek ve temennilerden sonra divan başkanı oturumu teşekkür ederek kapattı.

Aynı gün yeni yönetim kurulu toplandı oy birliği ile Celal HATİPOĞLU’nu Dernek başkanlığına seçti. Başkan yardımcılıklarına Cemal SERT,Yahya DEMİREL, Kadir URAL, Mehmet KUNUT ve Eşraf URAL seçildiler. Genel  sekreterliğe Önder KURNAZ, Saymanlığa Hüseyin YAMACI oy birliği ile seçildiler.

Başkan Celal HATİPOĞLU yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür etti. Başarılar dileyerek,yeni bir dönemin başladığını,birlik ve beraberlik içinde, hemşehrilerimizin güvenine layık çalışma içinde olacaklarını ve başarı için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

 

Duyuru

Yönetim kurulumuz.Derneğimizin olağan genel kurul toplantısının 13.Nisan.2014 tarihinde pazar günü.saat 10.30.da aşağıdaki gündemle AKM  Düden salonunda  yapılmasına. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde  20.Nisan 2014 Pazar .günü aynı yer ve aynı saatte aynı gündemle  genel kurul toplantısının yapılmasına, toplantının gazete ilanı ile üyelere duyurulmasına karar verilmiştir

BURDUR TURİZM SOSYAL  KÜLTÜR  DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Lokman  UYSAL

GÜNDEM  :

1- Açılış ve Yoklama

2- Divan Teşekkülü

3- Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması

4- Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunarak ibra edilmesi

5- Denetim Kurulu Raporunun okunarak ibra edilmesi.

6-  Üye aidatının  görüşülmesi.yetkiler

7- Yönetim Kurulu ve Denetim kurulu seçimlerinin yapılması

8- Dilek ve Temenniler

9 -Kapanış

 

Antalya Burdurlular Derneği Seçime Hazırlanıyor

Antalya Burdurlular Derneği geçtiğimiz günlerde eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri bir araya gelerek Nisan ayında yapacakları Genel Kurul öncesi istişare toplantısı yaptılar. Dernek başkanı Lokman Uysal’ın başlattığı derneğin kuruluşundan bu yana yönetimde görev yapan üyeleri ile 3. kez bir araya geldiler. Antalya’daki en büyük hemşehri derneklerinden biri olan Antalya Burdurlular Derneği üyelerinin toplantısında Nisan ayında yapılacak genel kurul toplantısı ve yaklaşan yerel seçimlerde izlenmesi gereken yol tartışıldı.

 

Devamını oku...

 

Sayfa 1 / 3

e-Bülten Kayıt

TCMB Döviz Kurları

Site İstatistiği


Bugün :38
Dün :31
Bu Ay :592
Toplam :86010
Buradasiniz: Home HABERLER / DUYURULAR